UYGULAMA
ALANLARI
Farklı sektörlerde kullanım ve mükemmellik
PTFE teflon, hafif, esnek, yüksek boyutsal kararlılık gösteren (kolay deforme olmayan), inert (kimyasal maddelerle tepkimeye girmeyen) ve bu özellikleri kullanıcıya geniş bir sıcaklık aralığında kullanım sunan bir malzemedir. Bu avantajları sebebiyle PTFE teflon contalar, tesisat, inşaat, armatür, vana ve otomativ gibi pek çok farklı alanda ve üründe tercih edilmektedir.

Mekanika olarak 3,5 mm ile 200 mm ölçü aralığında günlük 400 bin adet, yıllık ise 140 milyon adetlik üretim kapasitemiz ile büyük ölçekli siparişlere de aynıbaşarı ile cevap veriyoruz. Ömür Testi onaylı ve içme suyu kullanımına uygun sertifikalı ürünler ile sektörünün öncü firmalarına ürünler sağlamaktayız. Kalitesiyle tanınan bir üretici olarak üretimimizi 1983'ten bugüne aynı bilinç ile sürdürüyor ve aşağıda yer alan sektöre ürün sağlıyoruz.
 • →   TESİSAT
 • →   İNŞAAT
 • →   ARMATÜR
 • →   VANA
 • →   OTOMOTİV

MEKANİKA DESTEK EKİBİ

Talep ve ihtiyacınızı anlamak adına satış ve mühendis ekibimiz ile sizinle görüşmeye her zaman hazır.
Daha fazla bilgi veya teklif için İletişime Geçin

NEDEN MEKANİKA?

1983'ten beri onlarca yılın tecrübesi ve 21.yüzyılın çözümleri ile üretmek için buradayız. 

Otomatik Presleme sistemi kullanarak üretim yapan firmamızda, ürün kalitesinde gösterdiğimiz özen sonucunda kısa zamanda sektörümüzdeki başarılı firmalar arasına girdik ve müşterilerimizle uzun süreli beraberlikler sağladık. Müşterilerimizle uzun senelere dayanan ticari ilişkiler kurmak en büyük övünç kaynağımızdır. Ürünlerimiz ömür testi onaylı, içme suyuna ve otomasyona uygundur. 

Deneyimli kadromuzla müşterilerimizin üretim sürecini geliştirmeye yönelik bilgi paylaşımlarında bulunan, yeni projelerde tasarım desteği sağlayan ve çözüm odaklı işbirliği anlayışı gözetiyoruz. Ayrıca Global pazardaki güncel gelişmeleri ve değişimleri sürekli takip ederek ve iletişim halinde kalarak müşterilerimize kararlarında da fayda sağlamayı amaçlıyoruz.
 • Deneyimli

  Pek çok sektör, şirket ve sipariş ile kazanılmış bilgi ve birikim

 • Güvenilir

  Müşterilerimizin uzun senelerdir ürün ve tavsiyelerimize gösterdiği teveccüh

 • Esnek

  Müşterilerimizin ihtiyacı ve önceliği merkezinde çözüm geliştirme