KALİTE
KONTROL
Her adımda, uluslararası seviyede
kalite güvence

Ürettiğimiz ürünlerin müşterilerimizin ve son kullanıcıların hayatına nasıl tesir edebileceğinin samimi bilinciyle hareket ediyoruz.
Bu bağlamda,


« ISO 9001:2015
« WRAS – Water Regulations Advisory Scheme
« TSE Covid-19 Güvenli Üretim standartlarına tam uyumlu çalışıyoruz.%100 Saf PTFE ile üretim: Kalite standartlarımız gereği ham madde olarak sadece %100 saf PTFE’yi kabul ediyoruz. Teflon özelliğini en iyi yansıtan contalar sayesinde müşterilerimizin yarı mamul veya mamüllerinin depo bekleme süresi uzasa bile ürünlerinin işlevselliği daha fazla korunmaktadır. Benzer şekilde sert iklim şartlarında dahi son ürünlerin dayanıklılığı maksimum seviyede olmaktadır.

Düsük toleranslarda Seri Üretim Kabiliyeti: Teknik resme ve tolerans aralıklarına özel çözümler geliştirebilen ve yüksek adetli seri üretim taleplerine başarıyla cevap veren bir kapasiteye sahibiz.
Otonom Makinalar ile Verimli Üretim: Herhangi kusurlu bir durumda kendi önlem alan otonom makinalara sahibiz. Böylece yaşanabilen durumların en kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlayabiliyoruz.

Her Adımda Kontrol ve Sürekli İyileştirme: Depo giriş kontrolü, ham madde kabul muayenesi, ara ve son kalite kontrol testleri gibi standart kontroller birbirinden bağımsız sorumlular tarafından her daim yapılmakta ve ürün proses akışı mantığında kayıt altına alınmaktadır. Bu şekilde, geriye dönük iyileştirmeler de yaparak iş süreçlerimiz iyileştirilebilmektedir.

Her Şartta Güvenli Üretim: Yaşanan tüm durumlara karşı kendimizi sürekli geliştiriyoruz. İnsan sağlığını olumsuz etkileyen her türlü yeni duruma karşı etkin çözümler sunabilmek adına Türk Standartları Enstitüsü’nün Covid-19 Güvenli Üretim sertifikasyon programına başlanarak üretim tesisimiz yeni şartlara uyumlu hale getirdik ve siparişlerinizi korona virüsüne karşı güvenli bir ortamda üretiyoruz.

MEKANİKA DESTEK EKİBİ

Talep ve ihtiyacınızı anlamak adına satış ve mühendis ekibimiz ile sizinle görüşmeye her zaman hazır.
Daha fazla bilgi veya teklif için İletişime Geçin

NEDEN MEKANİKA?

1983'ten beri onlarca yılın tecrübesi ve 21. yüzyılın çözümleri ile üretmek için buradayız. 

Otomatik Presleme sistemi kullanarak üretim yapan firmamızda, ürün kalitesinde gösterdiğimiz özen sonucunda kısa zamanda sektörümüzdeki başarılı firmalar arasına girdik ve müşterilerimizle uzun süreli beraberlikler sağladık. Müşterilerimizle uzun senelere dayanan ticari ilişkiler kurmak en büyük övünç kaynağımızdır. Ürünlerimiz ömür testi onaylı, içme suyuna ve otomasyona uygundur. 

Deneyimli kadromuzla müşterilerimizin üretim sürecini geliştirmeye yönelik bilgi paylaşımlarında bulunan, yeni projelerde tasarım desteği sağlayan ve çözüm odaklı işbirliği anlayışı gözetiyoruz. Ayrıca Global pazardaki güncel gelişmeleri ve değişimleri sürekli takip ederek ve iletişim halinde kalarak müşterilerimize kararlarında da fayda sağlamayı amaçlıyoruz.
  • Deneyimli

    Pek çok sektör, şirket ve sipariş ile kazanılmış bilgi ve birikim

  • Güvenilir

    Müşterilerimizin uzun senelerdir ürün ve tavsiyelerimize gösterdiği teveccüh

  • Esnek

    Müşterilerimizin ihtiyacı ve önceliği merkezinde çözüm geliştirme